Wygraj weekend w luksusowym SPA dla 2 osób – szybki konkurs!

Kochani, ponieważ relaks, odpoczynek i chwile tylko dla siebie są tak ważne, mam dla Was wspaniały konkurs z hotelem SPA! Do wygrania absolutnie fantanstyczna nagroda – weekend do SPA dla 2 osób w lukusowym SPA, Talaria SPA. Dodatkowo nagrodzę jeszcze 3 osoby zestawami kosmetyków. Jest o co powalczyć, a konkurs naprawdę banalnie prosty. Do dzieła!

 

Wygraj pobyt w hotelu SPA

 

Wygraj weekend dla 2 osób well-inclusive w luksusowym SPA! Dodatkowo rozdam 3 zestawy kosmetyków. Konkurs banalnie prosty, a nagrody wspaniałe! Konkurs związany z premierą mojej nowej książki motywacyjnej "Jak rzucić wszystko i wyjechać na Bali?", polecam przeczytać, wdrożyć 20 zasad i wreszcie poczuć harmonię ze sobą i światem.

 

BIORĘ UDZIAŁ W KONKURSIE 

 


1. Polub Jak rzucić wszystko i wyjechać na Bali?
2. Polub Talaria Resort&SPA
3. Udostępnij zdjęcie konkursowe
4. Wpisz jeden wyraz, który kojarzy Ci się z wyjazdem do SPA

Oprócz rozdania weekendu w SPA, nagrodzę również 3 osoby zestawem kosmetyków, które zakupią moją książkę i w komentarzu dodadzą informację, że złożyli zamówienie. Te osoby również oczywiście biorą udział w rozdaniu weekendu SPA! 

Książkę można zamówić za niewielką sumę 29,90 zł na oficjalnej stronie książki: http://jakrzucicwszystkoiwyjechacnabali.pl/

Konkurs trwa od 18.02 do 04.03. Regulamin znajduje się tutaj: http://bit.ly/2sEINDU. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy spełnić punkt 4.,punkty 1, 2 i 3 są dobrowolne.

NAGRODY:

1 x weekend SPA dla 2 osób well-linclusive w luksusowym hotelu Talaria SPA
3 x zestawy kosmetyków dla osób, które złożyły zamówienie na książkę motywacyjną "Jak rzucić wszystko i wyjechać na Bali?"