Najlepsza książka motywacyjna [ HIT SPRZEDAŻOWY ]

Najlepszych książek motywacyjnych na rynku jest naprawdę wiele, jednak nie łatwo znaleźć taką, która przypadnie do serca, która stanie się tym najlepszy drogowskazem. Książka motywacyjna powinna od razu zachęcić do czytania i zmiany swojego życia na lepsze. Z pewnością do takich właśnie książek należy zaliczyć motywacyjne vademecum "Jak rzucić wszystko i wyjechać na Bali?".

 

książka motywacyjna

Książka motywacyjna najlepsza

Polecana m.in przez Radio Chilli Zet, portal Obcasy.pl czy znanego blogera Volantification. Zaprezentowana m.in w “Pytanie na Śniadanie” w TVP2.

Autorka książki udowadnia na podstawie swojego życia, jak łatwo można tak ustawić swoje życie, aby przestało nam „uwierać”. Każdy dąży do stanu, w którym może być nareszcie być dumnym z swojej pracy, z zarobków, z wyboru partnera. Może szczerze powiedzieć sobie i światu "tak! kocham moją pracę, kocham mój dom, mojego partnera czy partnerkę" i czuje się wolny czasowo i finansowo. Niestety dla wielu osób taki stanto utopia…. Jak się okazuje, ten stan jest bardzo łatwy do osiągnięcia. Wystarczy poznać 20 kroków do zdobycia tej życiowj wolności. W tym pomoże Wam właśnie ta książka motywacyjna. Dlaczeg możliwe jest to książka motywacyjna najlepsza na wieczór pełen zmian?

Vademecum dla każdego, dla kogo średnia krajowa i nudna praca to za mało. Fantastyczna książka, która pokazuje, że nie ma takiej rzeczy w życiu, której nie dałoby się zmienić odpowiednim podejściem. W 20 rozdziałach znajdziemy przepis na drogę do wolności, również tej finansowej. Po jej przeczytaniu można zrozumieć błędy, które na co dzień popełniamy i zamienić je na działania, które dadzą nam realne szczęście. Polecamy!

Martyna Wawryło-Wojciechowska, Radio Chilli Zet

 

TU ZAMÓWISZ KSIĄŻKĘ

 

Książka motywacyjna o życiu

 

Wiele z nas żyje w przeświadczeniu, że dopiero na emeryturze będziemy mieć czas na wszystko. Teraz, kiedy jesteśmy młodzi, silni, mamy pracować od rana do nocy, mamy zarabiać, kupować, konsumować. Żyć aktywnie. Nie raz, nie dwa słyszałam od kogoś, że czasem zazdrości swojej babci czy dziadkowi, że mogą wstać o dowolnej porze, zjeść w spokoju śniadanie o 11:00, potem wybrać się na zakupy, mają czas na przyszycie guzika, na czytanie książki na tarasie, na godzinną rozmowę przez telefon z córką i wiele innych czynności. Może warto jednak odwrócić trochę nasze myślenie, zaszczepiając w swojej podświadomości hasło, że „ja też tak mogę!”.

 

 

Oczywiście leniwe życie nie powinno być celem samym w sobie, ale kiedy nasze życie zacznie wyglądać tak, jak byśmy tego chcieli, to wtedy bez problemu będziemy mogli pozwolić sobie na taki „dzień emeryta” w środku aktywnego tygodnia. Takie dni sprawiają, że wszystko to, do czego dążymy, nasze zarobki, nasze zakupy zaczynają nam sprawiać przyjemność. Co z tego, że masz dobrą pracę i stać Cię na kupienie sobie zestawu pięknej, oryginalnej porcelany, skoro nawet nie masz czasu, aby siąść na spokojnie 66 Z emeryturą nie czekaj do emerytury i przez godzinę delektować się herbatą z tej pięknej, drogiej porcelanowej filiżanki?

 

Nieraz zdarzało mi się patrzeć na moje mieszkanie, na stos pięknych przedmiotów czy ubrań, które czekały na swoje „5 minut”. Ozdoby do mieszkania, które przez rok nie znalazły swojego kąta w magazynowej aranżacji, bo nie miałam na to czasu, albo ubrania, które nie raz, nie dwa wisiały z metkami od roku i czekały na wielkie wyjście, które jakoś nie chciało się zorganizować. Owszem, wielkie wyjścia były, ale z reguły byłam tak zabiegana, że nie było mowy o spokojnych przygotowaniach. Z reguły ubierałam się w pierwszą lepszą i sprawdzoną rzecz, a te piękne kreacje cały czas, już lekko zakurzone, czekały na swój moment.

 

W końcu zrozumiałam, że nie ma sensu kupowanie czegoś, co tak naprawdę kupuje się na zapas. Starsi ludzie mają to do siebie, że są z reguły bardzo oszczędni, a gdy kupią już sobie coś ekstra, to potrafią cieszyć się tym miesiącami czy latami. Mam wrażenie, że w erze masowego robienia zakupów zatraciliśmy już ten szacunek do rzeczy. Nową rzecz zaraz zakrywają następne i tym samym nie potrafimy ucieszyć się z tego wszystkiego, na co przecież tak ciężko pracujemy i zarabiamy. Skoro nie mamy na to czasu – po co tyle kupować? Skoro nie musimy tyle kupować – po co tyle pracować? Skoro nie musimy tyle pracować – może warto byłoby zwolnić i pozwolić sobie raz na jakiś czas na taki „emerycki dzień” i zacząć delektować się tym, co mamy?

 

Książka motywacyjna na 2019

 

Nie musisz czekać z emeryturą do emerytury. Książka motywacyjna 2019 to coś, czego potrzebujesz, aby już dziś zaczą wielką transofmarcę swojego życia. Książka motywacyjna "Jak rzucić wszystko i wyjechać na Bali?" serwuje jak na tacy 20 porad, aby osiągność wolność. To wcale nie jest takie trudne, jakby nam się mogło wydawać! Taka sytuacja w życiu, kiedy "mamy" i nic nie musimy może dotyczyć praktycznie każdego. Zamów książkę i dowiedz się jak zdoyć ten cudowny stan! Czy to najlepsza książka motywacyjna? Oceń sam!

 

 

 

TU ZAMÓWISZ KSIĄŻKĘ