Książka motywacyjna, która zmieni Twoje życie w 2019 roku

Motywacja może zdziałać cuda. Dobra i skuteczna książka motywacyjna 2019 jest na wagę złota, dlatego też warto wiedzieć po jaką lekturę sięgnać, aby dostać wspaniały i czytelny drogowskaz do działania. Książka "Jak rzucić wszystko i wyjechać na Bali?" to idealna propozycja na to 2019 rok! Dlaczego to właśnie ta książka może zmienić Twoje życie jak "za dotknięciem czarodziejskiej różdżki?".


Książka motywacyjna 2019

Książka motywacyjna "Jak rzucić wszystko i wyjechać na Bali?" to vademecum dla każdego, dla kogo średnia krajowa i nudna praca to za mało. Fantastyczna książka motywacyjna 2019, która pokazuje, że nie ma takiej rzeczy w życiu, której nie dałoby się zmienić odpowiednim podejściem. W 20 rozdziałach znajdziemy przepis na drogę do wolności, również tej finansowej. Po jej przeczytaniu można zrozumieć błędy, które na co dzień popełniamy i zamienić je na działania, które dadzą nam realne szczęście. Polecana m.in przez Radio Chilli Zet, portal Obcasy.pl czy znanego blogera Volantification. Zaprezentowana m.in w “Pytanie na Śniadanie” w TVP2.

 

  • Jeśli chcesz mieć urlop zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz – ta książka jest dla Ciebie.
  • Jeśli chcesz porzucić monotonny, 8-godzinny tryb pracy – ta książka jest dla Ciebie.
  • Jeśli chcesz zacząć pracować na swój sukces i przestać wreszcie pracować na sukcesy innych – ta książka jest dla Ciebie.

 

Głównym powodem napisania tej książki motywcyjnej jest dla mnie obserwacja wszechobecnego umniejszania wartości i olbrzymiego potencjału człowieka. Szczególnie 9 w kwestiach zawodowych wtłacza się nas, najbardziej inteligentne istotny na Ziemi, w ramy, te same, którymi tresuje się choćby zwierzęta w cyrku. Zjawisko to można zauważyć nie tylko w pracy, ale i w polityce, w marketingu, w sklepach. Baczna obserwacja naszego otoczenia i wszystkich tych elementów pozwala na doświadczenie pewnego rodzaju przebudzenia, jednak kto teraz ma czas na szczegółowe analizy tego, co się wokół niego dzieje?

 

Książka motywacyjna 2019 zbiera w 20 rozdziałach to, co może stać się dla Ciebie motywacją do działania, do zmiany, do wyrwania się z „cyrku”. Możliwe, że to, co uznajesz za normę społeczną, stawia Cię w tej samej sytuacji co małpy bezsensownie bijące inne, które chciały wspiąć się po drabinie? Może trybik, w który wpadłeś lub wpadłaś, jest efektem pewnych narzuconych kanonów, które wcale nie działają na Twoją korzyść? Może jesteś w stanie „góry przenosić” i osiągnąć to, o czym w skryciu marzysz, ale ktoś wpoił Ci, że nie możesz, że nie masz ku temu odpowiednich umiejętności? Zmień to i pokaż, że potrafisz!

 

TU ZAMÓWISZ KSIĄŻKĘ

 

książka jak rzucić wszystko i wyjechać na Bali

 

Najlepsza książka motywacyjna na 2019

W mediach z uporem maniaka utrwala się nam to napięcie oczekiwania na weekend. Utrwala się nam przekonanie, że tydzień jest od tego, aby zagryźć zęby i iść do pracy. W weekend zaś mamy wreszcie mieć czas wydać nasze ciężko zarobione pieniądze. Najlepiej w galeriach handlowych, kinach i innych temu podobnych miejscach. Musimy wydawać je szybko i kompleksowo, albowiem weekend zawsze tak szybko się kończy. Stąd ta wielka popularność wielkich centrów handlowych. Możemy tam zaspokoić większość swoich potrzeb w ramach sprawienia sobie przyjemności. Nowe ubrania, buty, dobre jedzenie, kosmetyczka, kino i tak dalej.

 

O tym, dlaczego wiele osób nie rozumie znaczenia pieniądza, będzie cały rozdział w mojej motywacyjnej książce. Jak się okazuje, i ten wyjazd na Bali, i ta wymarzona egzotyczna wyspa, i to upragnione leżenie na słońcu z drinkiem w dłoni jest bliżej, niż myślisz. Aha! I żeby nie było – będąc w górach poznałam przypadkiem ludzi, którzy dosłownie „rzucili wszystko i wyjechali na Bali”. Tak, tacy też istnieją! W środku znajdziecie również wywiad z pewną rodziną, która postąpiła dokładnie tak samo. Jestem przekonana, że to, o czym mi opowiedzieli, będzie dla was ogromną dawką motywacji do zmiany swojego życia na takie, o jakim marzycie.

 

TU ZAMÓWISZ KSIĄŻKĘ

 

książka motywacyjna

TU ZAMÓWISZ KSIĄŻKĘ